Najczęściej wybierane i najwyżej oceniane przez internautów suplementy diety!
Obecnie na stronie: 27 użytkowników on-line

Jak wybielić zęby domowymi sposobami?

Piękne i białe zęby są wyznacznikiem zarówno zdrowia, visit dobrej kondycji ciała, buy more about kondycji oczywiście zdrowotnej, nie fizycznej oraz ogólnego dobrostanu. Śnieżnobiałe zęby są naprawdę atrakcyjne, skupiają uwagę i czynią ich posiadacza znacznie bardziej atrakcyjnym dla otoczenia. Jednakże, często zdarza się tak, iż drobne przyzwyczajenia sprawiają, że zęby tracą kolor, stają się pożółkłe. Warto w takiej sytuacji pomyśleć o możliwych i dostępnych sposobach na to by odzyskać piękny biały odcień.

domowe wybielanie zębów

Może się wydawać, że uzyskanie białej barwy zębów dużo kosztuje, który koniecznie należy wykonać w dobrym gabinecie dentystycznym. Zabieg kojarzymy z wielogodzinną wizytą u stomatologa, z ogromnymi kosztami, które będziemy musieli ponieść, by uzyskać idealny efekt i z ogromnymi poświęceniami żeby ten efekt pozyskać.

Domowe wybielanie zębów

Ale to nieprawda. Obecnie znakomicie znane są efekty wybielające wielu naturalnych produktów dostępnych w każdym sklepie. Nie są one szkodliwe, natomiast przy właściwym używaniu nadadzą naszym zębom odcień lśniącej bieli.

Takie właściwości wykazują pomarańcze, truskawki, soda spożywcza, woda utleniona i włoskie orzechy. Skórka pomarańczowa ma funkcje wybielające. Systematyczne pocieranie zębów pomarańczową skórką spowoduje, że z czasem stają się one coraz bardziej białe.

Czym wybielić zęby?

Owoce truskawek to drugi naturalny owoc wybielający zęby. Kilka truskawek musimy zmiażdżyć, a następnie użawać, w taki sposób jak pastę. Z jednej strony działa ona wybielająco, a dodatkowo dobrze czyści i likwiduje kamień nazębny.

Soda oczyszczona na wybielanie zębów? Soda oczyszczona zmieszana z solą działa też oczyszczająco na zęby. Ważne jednak, by tej mikstury nie nakładać zbyt dużo i za często. Sól wykazuje bowiem właściwości ścierające i powoduje, że ściera się szkliwo. Przez to zęby stają się bardziej wrażliwe na temperaturę.

Włoskie orzechy to również dobry produkt do czyszczenia zębów, który wykazuje naprawdę szerokie działanie. Na początku orzechy musimy zmiażdżyć. Taka miazga oczyszcza zęby. Ale na tym nie koniec. Orzechy likwiduje kamień nazębny , jak również zapobiega żółknięciu. To idealne rozwiązanie dla systematycznej ochrony zębów.

Woda utleniona na wybielanie zębów? Woda utleniona również przynosi doskonałe efekty. Musimy zanurzyć w wodzie utlenionej pałeczkę kosmetyczną i regularnie przecierać nim zęby ale nie dziąsła, aby ich nie podrażnić. Taki zabieg wybieli zęby oraz zapobiega ponownym przebarwieniom.
Kolejnym sposobem na wybielenie zębów jest połączenie octu i wody. Taką mieszaniną należy wypłukać całą jamę ustną, a systematyczne przeprowadzanie zabiegu pomoże nam usunąć przebarwienia oraz ponowne uzyskanie białych zębów.

Domowe sposoby na wybielenie zębów w zasięgu ręki

IBright – wybielanie zębów w domu to innowacyjna metoda gwarantująca skuteczność wybielania zębów, jaką można osiągnąć w gabinetach stomatologicznych, z tą różnicą, że możemy zastosować ją samodzielnie w domu. Jeśli chcemy wiedzieć jak wybielić zęby w domu, wystarczy przez kilka dni stosować preparat iBright. Więcej informacji o produkcie TUTAJ

Widać z powyższego, że metod na wybielenie zębów domowymi sposobami, bez bólu, bez skomplikowanych zabiegów w klinice stomatologicznej i co także ważne, bez dodatkowych nakładów finansowych, jest naprawdę dużo. Wystarczy tylko zdecydować się na jeden z nich lub też przeprowadzać je naprzemiennie, pamiętając jednak by stosowanie jednej metody było regularne i dość długie, bo tylko stałe działania mogą przynieść rzeczywisty efekt.

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Partnerzy

logo pillsrank cip logo spirulina intymnosc logo vitwomanpl
Ostatnio dokonane zakupy:
Pani Zofia z Poznań

Szybki kontakt z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress